Atsauksmes

Ar šiem puišiem sūtījumus esmu sūtījusi jau vairākas reizes, vienmēr esmu saņēmusi zvanu par to, kad atvedīs vai paņems paciņu, esmu apmierināta arī ar cenām! Paldies par Jūsu pakalpojumiem!

Kliente

Vienreiz kļūdas pēc par paku samaksāju gan es, gan mana mamma pie paciņas atvešanas, dienas laikā situācija tika atrisināta un manai mammai 30 EUR tika aizskaitīti atpakaļ. Godīgi puiši ar laipnu attieksmi.

Klients

Vienreiz paku vajadzēja nogādāt uz LV pēc iespējas atrāk, 6dien no manis paciņu paņema un 1dien vakarā zvanīja ka esot jau LV, nevarēju gaidīt līdz 2dienai, kad man paku atvedīs šoferis, tāpēc piedāvāja pašiem atbraukt pakaļ pakai uz Ādažiem. Samaksājām tikai 20 eur.

Klients

Esmu izmantojusi pakalpojumu vairākkārtīgi, serviss apmierina! Lai puišiem veicās!

Ārija

Šoferi laipni un punktuāli. Labs serviss par labām cenām. Paciņas LV vienmēr piegādātas apsolītajā datumā. Paldies!

Aldis

Paldies par sniegtajiem pakalpojumiem. Sūtījums tika paņemts un piegādāts norādītajās dienās, šoferīši pirms tam vēl piezvanīja un precizēja laiku. Laipni puiši un patīkama attieksme.

Gita

Vakar visu piegādāja. Paldies jums un jūsu komandai! Jūs piepildijat mana dēla sapni 🙂

Alena

Paldies par sadarbību, kad iepriekšējo reizi ar Jums sūtījām mēbeles uz Latviju. Tā kā esam apmierināti ar servisu, tad domājam Jūsu pakalpojumus izmantot arī turpmāk.

Inguna

Jus esat vislieliskakie parvadataji! :)) Lai Jums viss piepildaas ko velaties! Un butu vel vairaak ienemumi un patstavigi klienti daudz jo daudz!! Jusu uzticamaa kliente-Vilks

Sandra